DZIELIMY SIĘ TYM, CO MAMY NAJCENNIEJSZEGO - PRZEDE WSZYSTKIM ZAJAWKĄ I DOŚWIADCZENIEM.  JAKO KRAJOWE BIURO JESTEŚMY OTWARCI NA INICJATYWY NOWYCH LIDERÓW.

DOROTA KOWALCZYK

zarządzająca projektem / instruktor 
Poznaj Dorotkę na insta!

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego. Freeriderka, człowiek idei i autostopowy obieżyświat. Bez pamięci zakochana we wszelkich sportach deskowych. Od wielu lat – czynna instruktorka snb i organizator wypoczynku. Życie dla innych i życie pasją uznaje za jedyną słuszną drogę. Lubi czereśnie i spać na dachu. Sport to przykrywka. Tak naprawdę knuje wokalną karierę solową, do której świat jeszcze dojrzewa.

Soultrace to jej życie. Nic dodać, nic ująć.

BASIA PEREK

foto & wideo
Poznaj Basię na Insta!

Jeżeli widzieliście jakieś wideo Projektu - istnieje spora szansa, że urodziło się w jej pokoju, w środku nocy, przy szklance gorącego mleka. Uwielbia podróże i grać w kosza. Kocha góry, szczególnie od czasu zdobycia Kilimandżaro. Mistrzyni freestyle'u w narciarstwie biegowym. Reprezentantka znanego klubu o nieznanej nazwie. Instruktorka harcerska z nieskończonymi pokładami entuzjazmu, flow i dystansem do siebie. Jak sprawić, żeby była zachwycona? Pokaż jej kota.

W Soultrace nagrywa, nagrywa, składa i nagrywa.

JULIA BEDNAREK

menadżer generalny / logistka
Poznaj Julę na Insta!

Studentka dietetyki i ratowniczy fiksat. Harcerka z krwi i kości! Odkrywca, wspinaczkowa zajawkowiczka, górołaz i zdobywca! Przyjaciółka św. Franciszka. Aż kipi miłością do przygody i każdego jednego spotkanego człowieka.
Julia się nie nudzi. Trudno się nudzić będąc wszędzie i ciągle. Julia też nie śpi, bo spanie jest dla słabych. 😉

Świeża krew! Jej niesłabnący entuzjazm daje spokojnie myśleć o świetlanej przyszłości Soultrace.

KS. DAWID KOSTECKI

duszpasterz krajowy
Poznaj Księdza Dawida na Insta!

Wikary w parafii NSPJ w Bolesławcu. Żywa definicja Boskiego Szaleńca. Z nartami, kajakiem, czy rowerem rozstaje się tylko, kiedy musi. Na stoku spotkać go możesz również w roli instruktora. Z młodzieżą nieprzerwanie. W szkole katecheta, poza nią – organizator wielu sportowych wypraw i najlepszy serwisant sprzętu. Przewodnik młodzieżowej grupy Legnickiej Pielgrzymki.

Soultrace poczuł całym sercem i trzyma duchową pieczę nad Projektem. Ponadto, niejedno wideo to jego zasługa.

UNA WABIŃSKA

marketing & www / instruktor
Poznaj Unę na Insta!

Z zawodu instruktor tańca, więc muza i style tańca Street Dance / Hip-Hopu to jej życie. Najbardziej kocha freestyle, swobodnie poruszając się do wszelkich utworów. Oprócz tańca kocha wszelkie sporty, a szczególnie pokonywać własne możliwości i zdobywać nowe umiejętności.

Dla niej, Soultrace to grupa niesamowitych, szalonych, pozytywnych wariatów którzy na prawdę trzymają się na dobre i na złe.

JĘDREK BARTOSZEWICZ

media / instruktor
Poznaj Jędrka na Insta!

Student fizjoterapii, skaut i zapalony sportowiec. Bez ruchu nie wytrzyma nawet kilku minut. Narty, wspinaczka, enduro, windsurfing, brazylijskie ju jitsu... wymieniać można by długo, bo Jędrek próbuje każdej dyscypliny, która stanie na jego drodze. Szukasz kompana do sprawdzenia się w najbardziej odjechanym sporcie świata? Proszę bardzo! Zapewne da się namówić.

Nie ma dla niego dnia bez Boga i bez sportu - dlatego żyje Soultrace!