ZAZWYCZAJ KRÓTKIE WYPADY, PEŁNE SPONTANICZNYCH ZRYWÓW. CZY TO SPORT, CZY PODRÓŻ W NIEZNANE CZY ZMIERZENIE SIĘ ZE STOKIEM, U NAS ZAWSZE DUŻO PRZYGÓD, EMOCJI I CO NAJWAŻNIEJSZE - WIARY! WYSKOCZ ZA MIASTO, ODPOCZNIJ - FIZYCZNIE I DUCHOWO, PODZIEL SIĘ SWOJĄ PASJĄ, ZAINSPIRUJ SIĘ, POCZUJ STYL SOULTRACE.

CO NAS WYRÓŻNIA?

NIEPOWTARZALNA ATMOSFERA

Mimo, że uczestnicy naszych wyjazdów widzą się dość rzadko, na wyjazdach działamy razem - jako jedna wielka ekipa. Z nami jest lużno, na chillu, tylko  nudy brak!

WYSOKI POZIOM

Stawiamy na wysoki poziom aktywności i sportu. Wykwalifikowana kadra, profesjonalny sprzęt i warunki na poziomie to 'must-have'.

SPONTANICZNOŚĆ

To TY masz wpływ na to co robimy! Jesteśmy dorośli - każdy z nas ma niesamowite pomysły, ciekawe pasje, doświadczenia. Wolne chwile planujemy razem!

↓ WYDARZENIA I WYJAZDY SPORTOWE ORGANIZUJEMY ŚREDNIO 4 RAZY W ROKU ↓

3 BLOKI

NA KAŻDYM WYJEŹDZIE, OPRÓCZ TRENINGU W RAMACH WIODĄCEJ DYSCYPLINY SPORTOWEJ, POZNAJEMY LUDZI Z PASJĄ I NOWE AKTYWNOŚCI - ARTYSTYCZNE I TWÓRCZE.
ODKRYWAMY TEŻ NOWE ZDOLNOŚCI, PRACUJEMY NAD ROZWOJEM INTELEKTUALNYM I DUCHOWYM.
BLOK KONFERENCYJNY:

Opowiedz nam o swojej podróży, albo inicjatywie godnej polecenia. Wykład motywacyjny? Świadectwo?

A może chcesz zaprosić gościa?

BLOK WARSZTATOWY:

Warsztaty artystyczne, muzyczne, z ekspresji... Gra na harmonijce? Maskotka ze skarpetki? Język migowy? Planszówki? Fotografia? Survival?

Zaraź innych swoją pasją!

BLOK SPORTOWY:

Warsztaty wspinaczkowe? Frisbee? Slackline? Koszykówka? Taniec irlandzki? Skimboard? Zumba? Wojna na poduszki?

Cokolwiek, byle aktywnie!