NAJLEPSZYM SPOSOBEM, ŻEBY NAS POZNAĆ & DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ, JEST ZAPISAĆ SIĘ NA NAJBLIŻSZY WYJAZD I DOŚWIADCZYĆ PRZYGODY NA WŁASNEJ SKÓRZE. CO SIĘ SZYKUJE? SPRAWDŹ W ZAKŁADCE NAJBLIŻSZE WYDARZENIA!
SERCE BIJE CI SZYBCIEJ NA MYŚL O SPONTANICZNYCH INICJATYWACH, ŚNIEŻNYCH SZCZYTACH I MORSKICH FALACH, PODRÓŻACH W GRONIE SPORTOWYCH ZAPALEŃCÓW, W GOTOWOŚCI SŁUŻBY BLIŹNIEMU WSZĘDZIE TAM, GDZIE PAN POŚLE? NA CIEBIE CZEKAMY!

5 SPOSBÓW:

1. SPORTOWCY, PODRÓŻNICY, TWÓRCY, PASJONACI:
Przede wszystkim – zrzeszamy riderów, twórców, naprawdę dobrych ogarniaczy. Są wśród nas zawodowcy, instruktorzy, pasjonaci i amatorzy zapaleńcy. Jesteś specem, w którejś z dziedzin? Albo łapiesz w try miga? Napisz wiadomość, przedstaw siebie i swoje motywacje.
2. FOTO-VIDEO:
Tworzymy na chwałę Najwyższego, więc i poziom materiału musi być najwyższy. Fotografujesz? Kręcisz? Składasz? Może nagrywasz lub miksujesz? Tworzysz grafikę? W najbliższych planach: sportowy wideoklip z dobrym przekazem i barwne fotorelacje. Ma być klasa.
3. AKTYWNOŚCI W BLOKACH:
Masz talent? Weź się podziel. Swoje propozycje ślij w temacie, wpisując odpowiednio: BLOK SPORTOWY / KONFERENCYJNY / WARSZTATOWY.
4. PROMOCJA – WSPARCIE:
Do tej pory zdobyliśmy pomoc i wsparcie kilku organizacji oraz duchownych. Cały czas liczymy na więcej – niech wieść się niesie. Znajdź nas, zanim my znajdziemy Ciebie.
5. MODLITWA:
Pamiętaj o Soultrace. Od tego zależy tak wiele. DZIĘKUJEMY! +
KONTAKT
biuro@soultrace.org
lub przez Facebook / Instagram