Zazwyczaj krótkie wypady, pełne spontanicznych zrywów. Czy to sport, wyścig autostopem czy zmierzenie się ze stokiem, u nas zawsze dużo przygód, emocji i co najważniejsze - wiary! Wyskocz za miasto, odpocznij - fizycznie i duchowo, podziel się swoją pasją, zainspiruj się, poczuj ideę Soultrace.

CO NAS WYRÓŻNIA?

NIEPOWTARZALNA ATMOSFERA

Mimo, że uczestnicy naszych wyjazdów widzą się dość rzadko, na wyjazdach działamy razem - jako jedna wielka ekipa. Z nami jest lużno, na chillu ale nudy nigdy nie zaliczysz. W skrócie...jesteśmy "Bożymi wariatami", a ty?

WYSOKI POZIOM

Stawiamy na wysoki poziom aktywności i sportu. Wykwalifikowana kadra, profesjonalny sprzęt i warunki na poziomie to 'must-have'.

SPONTANICZNOŚĆ

To TY masz wpływ na to co robimy! Jesteśmy dorośli - każdy z nas ma niesamowite pomysły, ciekawe pasje, doświadczenia. Wolne chwile planujemy razem!

↓ Wydarzenia i wyjazdy sportowe organizujemy średnio 4 razy w roku: zima, wiosna, lato, jesień: ↓

3 BLOKI

Na każdym wyjeździe, oprócz treningu w ramach wiodącej dyscypliny sportowej, poznajemy ludzi z pasją i nowe aktywności - artystyczne i twórcze.
Odkrywamy też nowe zdolności, pracujemy nad rozwojem intelektualnym i duchowym.
BLOK KONFERENCYJNY:

Opowiedz nam o swojej podróży, albo inicjatywie godnej polecenia. Wykład motywacyjny? Świadectwo?

A może chcesz zaprosić gościa?

BLOK WARSZTATOWY:

Warsztaty artystyczne, muzyczne, z ekspresji... Gra na harmonijce? Maskotka ze skarpetki? Język migowy? Planszówki? Fotografia? Survival?

Zaraź innych swoją pasją!

BLOK SPORTOWY:

Warsztaty wspinaczkowe? Frisbee? Slackline? Koszykówka? Taniec irlandzki? Skimboard? Zumba? Wojna na poduszki?

Cokolwiek, byle aktywnie!