Najlepszym sposobem, żeby nas poznać & dowiedzieć się więcej, jest zapisać się na najbliższy wyjazd i doświadczyć przygody na własnej skórze. Co się szykuje? Sprawdź w zakładce NAJBLIŻSZE WYDARZENIA!

Serce bije Ci szybciej na myśl o spontanicznych inicjatywach, śnieżnych szczytach i morskich falach, podróżach w gronie sportowych zapaleńców, w gotowości służby bliźniemu wszędzie tam, gdzie Pan pośle? Na Ciebie czekamy!

5 SPOSBÓW:

1. SPORTOWCY, PODRÓŻNICY, TWÓRCY, PASJONACI:
Przede wszystkim – zrzeszamy riderów, twórców, naprawdę dobrych ogarniaczy. Są wśród nas zawodowcy, instruktorzy, pasjonaci i amatorzy zapaleńcy. Jesteś specem, w którejś z dziedzin? Albo łapiesz w try miga? Napisz wiadomość, przedstaw siebie i swoje motywacje.
2. FOTO-VIDEO:
Tworzymy na chwałę Najwyższego, więc i poziom materiału musi być najwyższy. Fotografujesz? Kręcisz? Składasz? Może nagrywasz lub miksujesz? Tworzysz grafikę? W najbliższych planach: sportowy wideoklip z dobrym przekazem i barwne fotorelacje. Ma być klasa.
3. AKTYWNOŚCI W BLOKACH:
Masz talent? Weź się podziel. Swoje propozycje ślij w temacie, wpisując odpowiednio: BLOK SPORTOWY / KONFERENCYJNY / WARSZTATOWY.
4. PROMOCJA – WSPARCIE:
Do tej pory zdobyliśmy pomoc i wsparcie kilku organizacji oraz duchownych. Cały czas liczymy na więcej – niech wieść się niesie. Znajdź nas, zanim my znajdziemy Ciebie. ; )
5. MODLITWA:
Pamiętaj o Soultrace. Od tego zależy tak wiele. DZIĘKUJEMY! +
KONTAKT
biuro@soultrace.org
LUB przez Facebook / Instagram